موتور جستجوگر اخبار سراسر ایران. این سایت تمام اخبار ایران را همراه با منبع منتشر میکند و هیچ گونه مسئولیتی درباره مطلب منتشر شده ندارد.

پیگرانی و تعمیرات تنها خط لوله مایعات گازی شرکت انتقال گاز

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت‌آمیز عملیات پیگرانی و تعمیرات روی تنها خط لوله ۸ اینچ مایعات گازی شرکت انتقال گاز ایران در جنوب کشور خبر داد.

پیگرانی و تعمیرات تنها خط لوله مایعات گازی شرکت انتقال گاز

به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ایران، علیرضا عربلو در این بارهگفت: براساس گزارش‌هایارسالیاز بازدیدهایمیدانیاز سوی کارکنان این منطقه، خط ۸ اینچ مایعات گازیکه دچار آسیب شده بود پس از بررسی‌هایانجام‌شدهو تشکیل نشست اضطراری، پیگرانیو تعمیر خط در دستور کار مرکز بهره‌برداریخطوط لوله سرخون قرار گرفت.

وی از صرفه اقتصادیو جلوگیریاز اتلاف وقت و انرژیدر این عملیات خبر داد و بیان کرد: در صورت انجام نشدن عملیات پیگرانی رویخط ۸ اینچ، نیاز به حمل مایعات توسط ۲۰ تانکر به مخازن پالایشگاه به مقدار ۲۰۰ متر مکعب بود که این مقدار مایعات با پیگ به مخزن پالایشگاه هدایت شدو تعمیرات این خط سبب پایداریانتقال مایعات شده است.

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز با بیان اینکه اینمنطقه تنها منطقه‌ایبین مناطق دهگانه عملیاتیشرکت انتقال گاز ایران است که مسئولیت تعمیر و نگهداری خط لوله مایعات گازیرا بر عهده دارد، گفت: خط لوله ۸ اینچ مایعات گاز به طول ۴۷ کیلومتر وظیفه انتقال مایعات استحصالیپالایشگاه گاز سرخون و قشم به پالایشگاه نفت بندرعباس و مخازن صادراتیخونسرخ واقع در پایانه صادراتیشهید رجاییرا به عهده دارد که با تلاش کارکنان این منطقه با دو گروهتعمیراتیبا ۶۰۰ نفرساعت در اوایل مردادماه امسالعملیات پیگرانیو تعمیرات رویآن با موفقیت پایان یافت.

منبع خبر : www.shana.ir

میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
مهدی 1 ماه قبل
2

دوستان کسی درباره این خبر اطلاع بیشتری داره ؟

درخواست حذف خبر

این سایت یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به طور اتوماتیک از وبسایت www.shana.ir دریافت کرده است، لذا منبع این خبر، وبسایت «www.shana.ir» بوده و سایت ما مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، از طریق تماس با ما بالای سایت پیام دهید. لطفاً در صورتی که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

برای پاسخ کلیک کنید